JAVA EE DEVELOPER – FULL STACK

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s vývojem v jazyce Java? Je Vám blízky jak frontend tak backend vývoj? Rádi byste pracovali na zajímavých zahraničních projektech? Čekáme právě na Váš žiotopis!

Pracovní náplň

  • Vývoj Java EE frameworku
  • Podílení se na vývoji informačních systémů
  • Návrh a vývoj webových aplikací
  • Vývoj v rámci agilní metodiky
  • Komunikace s týmem vývojářů, testerů a analytiků

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru IT
  • zkušenosti s vývojem v Java EE (verze Java 8)
  • Zkušenosti s jazyky HTML5 a CSS3
  • Zkušenosti s frameworkem Spring
  • Zkušenost s verzovacím systémem Git nebo SVN
  • Zkušenosti s návrhem UI za pomocí JSF frameworků

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Možnost vzdělávacích kurzů
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost Home office
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi

  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.