3D KONSTRUKTÉR - MECHANIKA

Neaktivní nabídka

30000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Umíte pracovat ve 3D programech a máte praxi v oblasti konstrukce? Máte technické vzdělání a jste kreativní člověk se zodpovědným přístupem? Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti na Vysočině a láká Vás práce na pozici 3D KONSTRUKTÉRA se zaměřením na mechaniku? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní dynamická výrobní společnost hledá v rámci rozšíření týmu kandidáta na pozici: 3D KONSTRUKTÉR - MECHANIKA (30-42.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Navrhování mechanických sestav
  • Zpracování konstrukční dokumentace
  • Navrhování a realizace optimálních řešení
  • Tvorba 2D a 3D modelů, technická podpora
  • Práce v týmu, komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ zdělání strojního směru
  • Praxi na pozici konstruktéra
  • Znalost práce ve 3D programech
  • Anglický jazyk velkou výhodou
  • Technické myšlení, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v příjemném prostředí
  • 13. mzdu, týden dovolené navíc
  • Zajištěné stravování, firemní akce
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vysočina