KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

33000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření a praxi na pozici konstruktéra ve strojírenství? Umíte pracovat ve 3D programech a jste kreativní a technicky zdatný člověk? Hledáte novou profesní výzvu na pozici KONSTRUKTÉR na Vysočině? Pak nám zašlete váš životopis! Mezinárodní moderní výrobní společnost hledá v rámci rozšíření týmu kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR (33-43.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Mechanická konstrukce montážních linek
  • Tvorba konstrukční dokumentace
  • Navrhování a realizace optimálních řešení
  • Kreativní práce ve 3D programech
  • Spolupráce s dalšími úseky společnosti
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ zdělání technického zaměření
  • Zkušenosti na pozici konstruktéra
  • Znalost práce ve 2D a 3D programech
  • Anglický jazyk výhodou, nikoli podmínkou
  • Kreativitu, technické myšlení, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Kreativní práci v moderním a příjemném prostředí
  • 13. mzdu, týden dovolené navíc
  • Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zajištěné stravování, firemní akce
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Vysočina