KONSTRUKTÉR - NADŠENEC DO LETADEL

Neaktivní nabídka

Máš VŠ vzdělání technického směru a baví tě konstrukce? Učíš se rád novým věcem, jsi aktivní a hledáš zajímavou práci, kde budeš moci uplatnit své zkušenosti? Pak hledáme právě Tebe! Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR - NADŠENEC DO LETADEL

Pracovní náplň

  • Návrh konstrukčních řešení
  • Spolupráce s technologickým, nákupním a
    výrobním oddělením
  • Zodpovědnost za navrhnutá řešení
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Změnová řízení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na pozici konstruktéra
  • Alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Znalost programu Catia nebo NX

Co nabízíme?

  • Možnost karierního růstu
  • Práci pro nadnárodní úspěšnou společnost
  • Odměny
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.