MONTÁŽNÍ DĚLNÍK S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

15000 - 17000 Kč

Máte zkušenosti s prací ve výrobě? Mezi Vaše silné stránky patří pečlivost a zodpovědnosti? Jste fyzicky zdatní a nevadí Vám pracovat na směny? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který má co nabídnout? Tak využijte této jedinečné příležitosti a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní úspěšná výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáty na pozici: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK (15 – 17.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Příprava materiálu na výrobu
  • Montáž produktů dle technické dokumentace
  • Práce s dalšími pomocnými stroji
  • Související manuální činnosti
  • Schopnost se rychle naučit pracovat se strojem

Co požadujeme?

  • Dokončené SOU vzdělání
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou - co neumíte Vás naučíme
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
  • Zodpovědný přístup a chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování a zajištěné ubytování
  • 13. mzda
  • Lokalita: Slavičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.