MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

Neaktivní nabídka

15000 - 17000 Kč

Jste manuálně zručný a hledáte práci ve stabilní společnosti? Chcete pracovat v moderním pracovním prostředí, jako kmenový zaměstnanec? Pak je tato pozice určena právě Vám! Významná strojírenská společnost přijme schopné pracovníky na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK s možností ubytování

Pracovní náplň

  • Práce dle předpisů na montážní lince
  • Odpovědnost za kvalitu odvedené práce
  • Dodržování technologických i bezpečnostních postupů

Co požadujeme?

  • Dokončené SOU vzdělání
  • Ochotu učit se novým věcem a pracovat ve směnném provozu (2 směny)
  • Manuální zručnost, samostatnost
  • Nutnou podmínkou je spolehlivost

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnost
  • Moderní pracovní prostředí
  • 13. mzdu
  • Závodní stravování
  • Ubytovnu

  • Lokalita: Slavičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.