SPECIALISTA TPM

Víte, co znamená zkratka TPM a setkal jste se s tímto přístupem v praxi? Baví Vás oblast automotive a chcete být jeho součástí? Chcete pracovat pro společnost, která svým zaměstnancům nabízí nadstandardní benefity? Pak neváhejte a zareagujte na tento inzerát!! Mezinárodní výrobní společnost působící v automotive hledá nového zaměsntance na pozici: SPECIALISTA TPM

Pracovní náplň

  • Spolupráce při rozvíjení TPM přístupu
  • Vedení týmu
  • Příprava auditů a účast na auditech (i v jiných závodech)
  • Reportování nadřízenému
  • Správa technické evidence a dokumentace

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s TPM
  • Praxi ve vedení projektů
  • Komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Roční prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Roudnice nad Labem