INSPEKTOR KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Hledáte zodpovědnou pozici, kde byste mohl využít všechny své znalosti a zkušenosti? Hovoříte anglickým jazykem? Rád poznáváte nové lidi a chcete získat kontakty v zahraničí? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: INSPEKTOR KVALITY S AJ (25-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • kontrola procesu a koordinace zajištění kvality
  • řízení kontroly kvality na pracovištích ve výrobě
  • řešení vzniklých neshod v kvalitě
  • tvorba návrhů pro neustálé zlepšování kvality
  • účast na auditech ve výrobě
  • komunikace v angličtině

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně technického směru (kvalita vítána)
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • praxi na obdobné pracovní pozici
  • komunikativnost, cílevědomost
  • chuť učit se a rozvíjet se

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • přátelský kolektiv, lidský přístup
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • závodní stravování, kafeterie
  • odborné a jazykové vzdělávání

  • místo výkonu práce: Třebíčsko