MISTR SE ZNALOSTÍ SVAŘOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

Máte technické vzdělání a praxi na pozici mistra? Máte zkušenosti s vedením lidí a znalost v oblasti svařování kovů? Pak nám zašlete svůj životopis! Strojírenská společnost obsazuje pozici: MISTR SE ZNALOSTÍ SVAŘOVÁNÍ

Pracovní náplň

  • Dodržování výrobního plánu
  • Dohled nad výrobními postupy a jejich kontrola
  • Koordinace většího týmu lidí
  • Odpovědnost za kvalitu a dodržení výrobních termínů
  • Dohled nad dodržováním bezpečnosti práce a ochrany zdraví zaměstnanců

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici mistra svařovny minimálně 3 roky
  • Znalost MS Office
  • Orientaci v technických výkresech
  • Praktickou zkušenost s vedením lidí ve strojírenské výrobě

Co nabízíme?

  • Práci na velmi zajímavých projektech
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.