ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Baví Tě účetnictví a chceš se v něm stále dokonalovat? A hledáš motivaci pro zdokonalení své angličtiny? Pošli nám své CV ještě dnes? Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá nového kolegu na pozici ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • Samostatné zpracování a kontrola veškerých účetních dokladů
  • Účtování vydaných a přijatých faktur
  • Zpracování pokladních a bankovních dokladů
  • Zpracování přiznání k DPH
  • Spolupráce s daňovým poradcem

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (mailová komunikace)
  • Zkušenost se zpracováním účetnictví
  • Znalost daňové problematiky, účtování DPH
  • Samostatnost a pečlivost, vysoké pracovní nasazení

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pravidelné prémie
  • zaměstnanecké slevy na výrobky
  • Stravenky
  • Příspěvky na připojištění

  • Místo výkonu práce: Praha -západ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.