HLAVNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Jste zkušená/ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví pro výrobní společnost? A Zkušenosti s vedením menší účtárny? Potom nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Tradiční výrobní společnost hledá zkušené kandidáty na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • Vedení kompletní účetní agendy
  • Účtování skladů, majetku a mezd
  • Zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • Zpracování daňových přiznání
  • Komunikace s úřady
  • Spolupráce s daňovým poradcem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • Zkušenosti se zpracováním účetnictví ve výrobním závodě
  • Angličtinu na velmi dobré úrovni - pravidelná komunikace se zahraničím
  • Znalost účetních standardů a příslušných zákonů
  • Zkušnosti s konsolidací výhodou
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Pravidelné prémie dle výsledků společnosti
  • Příspěvek na stravování - stravenky
  • Příspěvky na životní pojištění
  • Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • Zvýhodněné ceny na firemní produkty

  • Místo výkonu práce: oblast Praha - západ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.