LEAN IMPLEMENTER - JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Jste absolvent technického směru a hledáte uplatnění ve výrobní společnosti? Baví Vás úspory, efektivita a zeštíhlování výroby? Mluvíte dobře německy nebo anglicky?

Pracovní náplň

  • Implementace LEAN nástrojů štíhlé výroby
  • Sledování a analýzy procesů
  • Standardizace výrobních procesů
  • Zefektivňování výrobních procesů
  • Reporting vedení společnosti
  • Řešení problémů ve spolupráci s oddělením kvality a výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Německý nebo anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (školení v zahraničí)
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) - denní využití
  • Znalost nástrojů zeštíhlování, LEAN
  • Zkušenosti s principy zlepšovacích procesů
  • Ochotu cestovat do zahraničí, flexibilitu
  • Systematické a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Nadnárodní stabilní příjemné prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Závodní stravování
  • Pracoviště: okres Teplice