VÝROBNÍ PLÁNOVAČ - VYSOČINA

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Jste zkušebný plánovač a umíte si zorganizovat práci? Máte logické myšlení a rád komunikujete, ale umíte i naslouchat druhým? Hledáte novou pracovní příležitost na pozici VÝROBNÍ PLÁNOVAČ na Vysočině? Máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti z výroby? Tak už nečekejte a zašlete mi Váš životopis! Nadnárodní výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta s komunikativní angličtinou na pozici: VÝROBNÍ PLÁNOVAČ - VYSOČINA (25-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Podílení se na tvorbě plánu výroby a průběžná aktualizace dle potřeby
  • Plánování využitelnosti výrobních linek
  • Spolupráce a komunikace s odděleními napříč společností
  • Práce v informačním systému
  • Vedení dokumentace a zodpovědnost za odměňování zaměstnanců

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • Zkušenosti v plánování výroby min. 3 roky
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Znalost výrobních procesů
  • Praxi se SAPem

Co nabízíme?

  • Přátelské prostředí v úspěšné společnosti
  • 5. týdnů dovolené, sick days
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Vysočina