PLÁNOVAČ VÝROBY S AJ

Máte středoškolské vzdělání a prokazatelné zkušenosti s plánováním ve výrobní společnosti? Disponujete organizačními schopnostmi a umíte si stanovovat priority? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a chcete být součástí mezinárodního projektu? Hledáte práci ve Žďársku na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY S AJ? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná zahraniční společnost hledá do svého týmu nového kandidáta na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY S AJ

Pracovní náplň

  • vytváření plánů výroby
  • zodpovědnost za plnění termínů
  • aktualizace plánů dle požadavků
  • vedení personální agendy a dokumentace
  • práce v informačním systému SAP
  • spolupráce s logistikou a výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxi v plánování výroby
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • zkušenosti ve výrobním procesu
  • znalost systému SAP
  • komunikační a organizační dovednosti, technické myšlení

Co nabízíme?

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • týden dovolené navíc, sick days
  • závodní stravování
  • jazykové a další vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Žďársko