JUNIOR RECRUITER

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chceš nastartovat svoji kariéru v oblasti recruitmentu? Láká Tě spojení personalistiky a IT? Dohovoříš se anglicky? Pokud jsi v duchu řekl/řekla třikrát ANO, pak neváhej a zašli nám Tvůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Vyhledávání kandidátů v oblasti IT
  • Práce s databázemi a sociálními sítěmi
  • Screening a zpracování životopisů
  • Vedení pohovorů s kandidáty
  • Tvorba a správa inzerátů
  • Účast na pohovorech ve firmách
  • Administrativní činnost

Co požadujeme?

  • Zájem prorazit do recruitmentu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Silné komunikační schopnosti
  • Schopnost sebemotivace a tendence dotahovat

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Motivační soutěže a možnosti profesního růstu
  • Práce v prima partě lidí - jsme opravdu fajn :-)
  • Společné páteční obědy, teambuildingy
  • Motivační soutěže, kde mezi výhry patří zájezdy, extra volno navíc, notebook, školení a další.
  • Benefity (sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)

    Místo výkonu práce: Praha (centrum, budova IBC)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.