PLÁNOVAČ VÝROBY - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti plánování strojírenské výroby? Komunikujete anglickým nebo německým jazykem? Pokud ano, pak je zde příležitost právě pro Vás! Strojírensky zaměřená výrobní společnost hledá vhodné kandidáty na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY – STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Sestavování plánů výroby, optimalizace výroby
  • Řízení výrobních porad
  • Zpracovávání výrobní dokumentace
  • Kontrola dodacích lhůt a vytíženosti výroby
  • Komunikace napříč jednotlivými odděleními firmy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojního zaměření výhodou)
  • Angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na pozici plánovače výroby
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Flexibilitu a samostatnost

Co nabízíme?

  • Práci v moderním pracovním prostředí stabilní společnosti
  • Proaktivní mzdu závislou na přístupu
  • Možnost profesního růstu
  • Stravenky, příspěvek na životní pojištění
  • Možnost nástupu IHNED

  • Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.