GYNEKOLOG

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte zajímavou pracovní příležitost v moderním prostředí v centru Prahy? Máte specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví? Potom není na co čekat! Moderní nestátní zdravotnické zařízení nabízející špičkovou péči svým pacientům hledá do svých řad právě Vás, a to na pozici: GYNEKOLOG

Pracovní náplň

  • poskytování léčebné a preventivní péče pacientkám
  • specializovaná vyšetření a poradenská činnost
  • vykazování výkonů do informačního systému
  • k dispozici bude mít zdravotní sestru

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání lékařského směru
  • specializovaná způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví
  • vstřícný přístup a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • moderní prostředí v centru Prahy
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • možnost spolupráce na částečný úvazek
  • místo výkonu práce: Praha