SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s kvalitou v automobilovém průmyslu? Cestujete rád do zahraničí? Máte němčinu na komunikativní úrovni a chcete ji v zaměstnání využívat? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Neustále a trvale se rozvíjející společnost nabízí možnost podílet se na mezinárodních projektech v automobilovém průmyslu hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY (30-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Péče a komunikace se zákazníky
  • Specifikace kvality výrobků se zákazníky
  • Služební cesty do Německa ( i několikrát týdně)
  • Schvalování vzorků a prototypů
  • Tvorba dokumentů kvality dle specifikace s klienty
  • Spolupráce s vedoucími projektu a s výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v technickém oboru - výhodou
  • Německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s nástroji kvality (8D, atd.)
  • Uživatelská znalost MS Office, ŘP sk. B
  • Spolehlivost, samostatnost, ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • 5 týdnu dovolené, příspěvek na stravování
  • Pololetní odměny a bonusy, nástup dle dohody
  • Pololetní odměny, příspěvek na stravování
  • Místo výkonu: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.