PROJEKTANT POTRUBÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Hledáte novou práci a máte zkušenosti s parním nebo vodním potrubím? Pracujete v AutoCADu a chcete se stát součástí stabilní a významné společnosti? Pracovní nabídka PROJEKTANT POTRUBÍ je tu právě pro Vás! Úspěšná a zavedená společnost hledá kandidáty na pozici: PROJEKTANT POTRUBÍ (35 - 50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Projektování potrubních systémů
  • Návrh rozměrů potrubních rozvodů
  • Tvorba projektové dokumentace v AutoCad
  • Komunikace s ostatními členy v týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Min. roční praxi s projektováním potrubí
  • Dobrou znalost práce v programu AutoCAD
  • Samostatnost

Co nabízíme?

  • Práci v úspěšné a stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Teambuildingy, vánoční večírek

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.