MEDICÍNSKÝ REPREZENTANT (JIP)

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Jste komunikativní a samostatní? Máte zkušenosti s prodejem zdravotnického materiálu pro nemocnice? Rádi cestujete a potkáváte se s lidmi? Ano? Potom se nám ozvěte, máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost! Úspěšná společnost působící v oblasti distribuce zdravotnického materiálu hledá profesionála pro pozici: MEDICÍNSKÝ REPREZENTANT (JIP) (OD 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • péče o stávající partnery a akvizice nových klientů
  • udržování vztahů s nemocnicemi
  • poskytování odborné podpory
  • prezentace více typů produktů
  • cestování v rámci svěřené oblasti

Co požadujeme?

  • zkušenosti s prodejem v nemocnicích PODMÍNKOU
  • SŠ/VŠ vzdělání, zdravotnické nebo technické vzdělání
  • výborné prezentační dovednosti, obchodního ducha a flexibilitu
  • orientaci v oblasti intenzivní péče
  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • služební notebook a mobilní telefon
  • místo výkonu práce: Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj