VÝROBNÍ MANAŽER s AJ – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření a praxi na vedoucí pozici ve výrobě? Disponujete zkušenostmi v automobilovém průmyslu a domluvíte se anglicky? Hledáte novou profesní výzvu a láká Vás práce na pozici VÝROBNÍ MANAŽER V AUTOMOTIVE v prosperující výrobní společnosti v lokalitě Brno-venkov? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: VÝROBNÍ MANAŽER s AJ – automotive (45-60.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení a koordinace výroby, vedení cca 80 podřízených
  • plánování výroby, zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • zavádění nových produktů do výroby, realizace projektů
  • zvyšování efektivity výroby, navrhování a realizace zlepšení
  • navrhování investic, pravidelná komunikace se zahraniční centrálou
  • vedení, hodnocení a motivace podřízených pracovníků

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici v automotive
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • samostatnost, schopnost vést lidi
  • aktivní přístup k řešení problémů

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Brno – venkov