INŽENÝR VÝVOJOVÝCH PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

Máte VŠ se zaměřením na chemii či jiný příbuzný obor? Pracoval jste na pozici v oblasti vývoje a máte zkušenosti s vedením projektů? Chcete práci, při které budete denně využívat angličtinu a stanete se součástí příjemného kolektivu mezinárodní společnosti? Pak jste to Vy, koho na pozici INŽENÝR VÝVOJOVÝCH PROJEKTŮ na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny hledáme! Úspěšná výrobní společnost s nadnárodní působnosti hledá do svého týmu kandidáty na pozici: INŽENÝR VÝVOJOVÝCH PROJEKTŮ (55-65.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • práce na nových projektech v oblasti výzkumu a vývoje výrobků
  • vedení nových projektů, spolupráce s vývojovým týmem
  • komunikace napříč odděleními a se zahraničím
  • tvorba příslušné dokumentace, modifikace portfolia
  • spolupráce při testování nových materiálů

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání (chemie, technika)
  • angličtinu na velmi dobré úrovni (němčina výhodou)
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s řízením projektů
  • zkušenosti s plasty budou Vaší výhodou

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc, sick days
  • možnost závodního stravování, kafeterie
  • další odborné a jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny