OBCHODNÍ ŘEDITEL - ENERGETIKA

Neaktivní nabídka

50000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete své manažerské a obchodní zkušenosti uplatnit v tradiční společnosti s dobrým jménem a postavením na trhu? Pak je tato nabídka přesně pro Vás: Stabilní výrobní firma působící v energetice a strojírenství hledá posilu na pozici OBCHODNÍ ŘEDITEL - ENERGETIKA (okolo 80 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vedení týmu 10-15 podřízených
  • zaštitování významných obchodních jednání
  • komunikace se zákazníky
  • služební cesty po ČR a Evropě
  • reporting řediteli společnosti
  • strategické řízení oddělení
  • podílení se na obchodních a marketingových aktivitách

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (energetika velkou výhodou)
  • zkušenosti na obdobní pozici ve strojírenské nebo energo společnosti
  • znalost obchodu s investičními celky
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (ruština velkou výhodou)
  • schopnost vést a motivovat podřízené
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • adekvátní finanční ohodnocení
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • 3 dny dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • notebook, mobilní telefon
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • dotované stravování
  • místo výkonu práce: Brno, případně Vysočina