JAVASCRIPT PROGRAMÁTOR

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví tě programování v JavaScriptu a zajímáš se o webové aplikace? Chceš najít práci, kde můžeš uplatnit své nápady a pracovat s moderními technologiemi? Jsi schopný zorganizovat si práci a vyhovuje Ti naprosto flexibilní pracovní doba? Pak nám zašli tvůj životopis! Hledáme nového kolegu do mladého týmu na pozici: JAVASCRIPT PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň

  • Tvorba nových webových aplikací pro partnery a klienty
  • Práce s JavaScript, NodeJS, databází MongoDB
  • Strukturace kódu do modulů, psaní testů
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu, návrhy nových řešení

Co požadujeme?

  • Znalost Javascriptu
  • Znalost NodeJS a databází (MySQL, MongoDB nebo Postgres)
  • Zkušenost s Git a Source Control
  • Znalost frameworku EmberJS, React, Express, Hapi výhodou
  • Zkušenost s webovým vývojem (HTML, CSS3) výhodou

Co nabízíme?

  • Práci na projektu mezinárodního rozměru a osobní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené a sickdays
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice
  • Práci v mladém, přátelském kolektivu
  • Sportovní aktivity zdarma, fitcentrum, sauna, ovoce na pracovišti, teambuildingové akce, možnost půjčení firemního auta

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.