JAVA PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s programováním v Javě? Rádi byste našli uplatnění ve společnosti působící v oblasti elektrosystémů a jaderné energetiky? Pak jste to vy, koho hledáme! JAVA PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň

  • Vývoj vícevrstvých řešení SW v jazyce Java
  • Spolupráce v menším týmu analytiků a vývojářů
  • Účast na analýze, návrhu a testování řešení
  • Vývoj projektově dodávaných řešení
  • Příprava technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Znalost jazyka Java Enterprise Edition
  • Zkušenost s relačními databázemi
  • Výhodou praxe s vícevrstvými aplikacemi
  • Flexibilita, samostatnost, odpovědnost
  • Zkušenost s vývojem webového rozhraní výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Možnost kariérního postupu
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Pozice vhodná i pro absolventy

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.