NÁKUPČÍ - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Pracujete jako nákupčí v automotive segmentu a toužíte po změně? V tom případě pro Vás máme velmi zajímavou nabídku: Mezinárodní výrobní společnost působící v automotive hledá posilu na pozici: NÁKUPČÍ - AUTOMOTIVE (až 40 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • nákupní agenda - spotřební materiál
  • vyhledávání dodavatelů, komunikace s nimi
  • optimalizace dodavatelského portfolia
  • spolupráce s centrálou společnosti
  • administrativa

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • středně pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost práce v MS Office (SAP výhodou)
  • přátelskou osobnost, pracovitost

Co nabízíme?

  • adekvátní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvky na dojíždění a penzijní pojištění
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: západně od Rakovníka