MANAŽER ODDĚLENÍ MARKETINGU

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Pohybujete se v oblasti marketingu a rádi byste se v této oblasti dále rozvíjeli? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice určena právě Vám! Významná společnost působící na Zlínsku právě obsazuje pozici MANAŽER ODDĚLENÍ MARKETINGU (45-60.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • vedení týmu podřízených pracovníků
  • nastavování marketingové strategie společnosti
  • komunikace s externími dodavateli (reklamními agenturami, tiskárnami apod.)
  • spolupráce s obchodním oddělením, generálním ředitelem, HR oddělením
  • správa rozpočtu vyhrazeného na marketingové aktivity
  • pravidelné vyhodnocování úspěšnosti marketingových aktivit

Co požadujeme?

  • prokazatelné zkušenosti v oblasti marketingu
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • zkušenost s vedením podřízených pracovníků výhodou
  • aktivní osobnost s vizí

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • samostatnou kancelář
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • školení, jazykové vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Zlínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.