OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – CHEMIE

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Orientujete se v oblasti chemie a máte přehled o produktech na trhu? Jste energičtí obchodníci, kteří se rádi setkávají s lidmi a umí zaujmout? Jste zvyklí cestovat a dynamická práce je to, co nyní hledáte? Tak nám napište, rádi Vám tuto příležitost představíme! Česká chemická společnost hledá schopného obchodníka do svého týmu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – CHEMIE (OD 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • poskytování odborného servisu a poradenství stávajícím zákazníkům
  • příprava obchodních nabídek a jejich následné zpracování
  • zodpovědnost za zákazníky v rámci celé Moravy
  • spolupráce s kolegy ze zahraničních poboček

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - chemické obory
  • zkušenosti v oblasti prodeje PODMÍNKOU
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost produktů v rámci chemického průmyslu
  • zodpovědnost, reprezentativní vystupování a obchodního ducha

Co nabízíme?

  • zajímavou práci na HPP
  • kvalitní zázemí české společnosti
  • služební auto i pro soukromé účely
  • flexibilní pracovní dobu
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.