OBCHODNÍK / SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte zkušenosti s prodejem technických produktů a orientujete se v agrotechnice? Pak jde zde příležitost právě pro Vás! Stabilní společnost zabývající se výrobou a distribucí náhradních dílů pro zemědělskou techniku obsazuje pozici: OBCHODNÍK / SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • péče o stávající zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových obchodní příležitostí
  • prodej produktů dle požadavků a potřeb zákazníků
  • poskytování technického poradenství
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo zemědělského směru
  • zkušenosti s prodejem technických produktů
  • znalost zemědělské techniky
  • zodpovědný přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • fixní mzdu + provize
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • služební telefon
  • pružnou pracovní dobu
  • práci na hlavní pracovní poměr

  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.