DĚLNÍK VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

15000 - 18000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte strojírenské nebo jiné technické vzdělání? Pracovali jste na obdobné pozici? Jste manuálně zručný? Hledáte zázemí silné a úspěšné společnosti? V tom případě hledáme právě Vás! Zavedená výrobní společnost ve strojírenství hledá nové kolegy na pozici: DĚLNÍK VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • Kompletace výrobků dle technické dokumentace
  • Vyvrtávání, dobrušování, lapování atd.
  • Práce s technickými výkresy
  • Přeměřování a kontrola kvality

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojírenského nebo technického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost práce s technickou dokumentací
  • Manuální zručnost a technické nadání
  • Práce ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Práce ve stabilní a úspěšné společnosti
  • Moderně zařízené pracoviště
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Místo práce: Olomoucký kraj