KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

43000 - 45000 Kč

Rádi byste se stali členem strojírenské firmy patřící mezi špičku v oboru? Vystudovali jste SŠ/VŠ se zaměřením na strojírenství či dopravu? Baví Vás cizí jazyky a rádi byste je využívali ve své práci? Pak neváhejte a napište nám! Mezinárodní firma patřící mezi největší strojírenské firmy v České republice hledá vhodné kandidáty na pozici: KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU (43-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • konstrukce komponentů do kolejových vozidel
  • úprava technických výkresů a výrobních dokumentů
  • denní komunikace a spolupráce s výrobou
  • komunikace se zahraničními partnery
  • spolupráce s výrobními závody v zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru strojírenství nebo dopravy
  • min. 2 roky praxe s konstrukcí v prostředí 3D
  • zkušenosti s konstrukcí trakční tachniky - výhodou
  • anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni
  • pečlivost, samostatnost a kreativitu

Co nabízíme?

  • finanční bonus za nástup do společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební cesty do Německa
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.