PROCESNÍ INŽENÝR - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

Máte zkušenosti s nastavováním procesů ve výrobě v oblasti elektrotechniky? Domluvíte se anglicky a zajímáte se oblast automotive? Pokud ano, pak je zde příležitost právě pro Vás! Mezinárodní společnost působící v automotive obsazuje pozici: PROCESNÍ INŽENÝR - ELEKTRO

Pracovní náplň

  • vyhledávání potencionálních problémů a jejich příčin
  • návrh možných zlepšujících opatření
  • optimalizace stávajících výrobních procesů
  • zpracovávání příslušené dokumentace
  • spolupráce s odděleními napříč firmou (výroba, vývoj)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou)
  • praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • schopnost logického uvažování
  • uživatelskou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • prostředí mezinárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • týden dovolené navíc
  • finanční bonusy
  • možnost dalšího vzdělávání

  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.