SENIOR PLÁNOVAČ VÝROBY

Neaktivní nabídka

32000 - 42000 Kč

Máte zkušenosti s plánováním výroby? Dokážete si stanovovat priority a jste flexibilní? Rád komunikujete a umíte motivovat okolí? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Hledáte práci ve Zlínském kraji na pozici SENIOR PLÁNOVAČ VÝROBY? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Úspěšná výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: SENIOR PLÁNOVAČ VÝROBY

Pracovní náplň

  • vytváření plánů výroby
  • plánování strojních kapacit
  • nastavování výrobního procesu
  • vyhodnocování analytických dat
  • práce v systému Helios
  • tvorba reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • znalost práce v ERP systému
  • zkušenosti v automotive výhodou
  • komunikační a prezentační dovednosti, flexibilitu

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • příjemné pracovní prostředí s příležitosti k rozvoji
  • odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj