PROJECT MANAGER JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Jste technicky zaměřená osobnost, která hledá akční práci? Baví Vás cestování a práce na nových projektech? Hledáte stabilní práci v mezinárodní společnosti? Pokud ano, tak jste pro nás ideální kandidát! Zahraniční strojírenská společnost se sídlem na Vysočině přijme do svého týmu komunikativního kandidáta se znalostí anglického jazyka na pozici PROJECT MANAGER JUNIOR (30 - 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce na zajímavých projektech
  • Podílelení se na vývoji zefektivňování výrobních postupů a změnách materiálu
  • Zajišťování podkladů pro případné testy u zákazníků
  • Kvalifikace prototypových dílů
  • Spolupráce s oddělením engineeringu, výroby a kvality
  • Občasné zahraniční cesty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření podmínkou
  • Alespoň krátkou praxi na pozici Projektový koordinátor (stačí při škole)
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni – denní komunikace se zahraničními kolegy a zákazníky
  • ŘP sk. B – ochotu cestovat
  • Flexibilitu, komunikativnost, reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Nástup ihned nebo dohodou

  • Lokalita: Jihlava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.