C/C++ PROGRAMÁTOR EMBEDDED SW

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Hledáte práci, kde budete mít možnost podílet se na nových projektech od zadání parametrů zákazníkem až po uvedení zařízení do provozu? Rozumíte embedded systémům a programujete v C/C++? Potom jste náš člověk! Zahraniční společnost zabývající se vývojem a výrobou jednoúčelových strojů hledá nového kolegu na pozici: C/C++ PROGRAMÁTOR EMBEDDED SW

Pracovní náplň

  • tvorba SW pro jednoúčelové stroje
  • spolupráce na návrhu uživatelského rozhraní
  • programování v C/C++
  • návrh grafiky
  • testování hotového prototypu

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ v oblasti IT/Elektro/Měření a regulace
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • pokročilou znalost jazyka C/C++
  • zkušenosti s embedded systémy
  • znalost OS Linux
  • orientaci v oblasti elektro
  • technické zázemí

Co nabízíme?

  • možnost podílet se na kompletním projektu od A do Z
  • motivující finanční ohodnocení
  • využití moderních technologií
  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • prostor pro kreativitu
  • kafeterii, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • jazykové a odborné vzdělávání

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.