NÁKUPČÍ - PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

20000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Hledáte své uplatnění po vysoké škole? Chcete aktivně využívat anglický jazyk a lákalo by Vás být důležitým článkem při výrobě zajímavých produktů? Pak se chopte příležitosti a reagujte na inzerát pro moderní výrobní firmu s přátelskou a pohodovou atmosférou, která se nebojí dát šanci absolventům! NÁKUPČÍ - PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

  • nákup komponent pro výrobu
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • vyjednávání dodacích podmínek (cena, množství, termíny dodání)
  • administrativa - smlouvy, objednávky
  • kooperace napříč celou společností

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost anglického a českého jazyka
  • schopnost komunikovat a vyjednávat
  • příjemnou osobnost
  • chuť se učit a zdokonalovat

Co nabízíme?

  • šanci se naučit novým věcem a započít svou kariéru ve firmě s jedinečným technickým know how
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • firemní akce
  • přátelskou atmosféru
  • místo výkonu práce: Blanensko