SPECIALISTA NÁKUPU

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost s nákupem či logistikou? Jste zvyklí komunikovat a vyjednávat s dodavateli v anglickém jazyce? Pokud se chcete stát součástí firmy, kde se budete cítit pohodově a jako doma, tak je tato nabídka přesně pro Vás! Výrobní firma s rodinnou atmosférou hledá nového kolegu na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU (28-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nákup komponent pro výrobu, dále nákup služeb, kooperací, investic
  • vyhledávání nových dodavatelů, vyjednávání podmínek
  • tvorba poptávek a rámcových smluv
  • kooperace napříč oddělením a společností

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání (technický směr je výhoda)
  • zkušenosti s nákupem či logistikou
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • perfektní znalost českého jazyka
  • schopnost vyjednávat
  • přátelskou a pohodovou osobnost

Co nabízíme?

  • nestereotypní práci v přátelském kolektivu
  • férové mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: Brno-venkov