VÝROBNÍ INŽENÝR - SLÉVÁRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Chcete pracovat ve stabilní zahraniční společnosti na Přerovsku? Je Vaše praxe směřována do oblasti slévárenství? Chcete při práci využít angličtinu? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná výrobní společnost přijme do svého týmu kandidáta/ku na pozici: VÝROBNÍ INŽENÝR (40 - 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Podílí se na určování technologie výroby odlitků a modelových zařízení
  • Spoluprácuje na vyhodnocování plánu kontrol prototypů a vzorků
  • Vypracovává dokumentaci/analýzy zjištěných informací v laboratoři
  • Zjišťuje příčiny zmetkovitosti a určuje způsoby na jejich odstranění
  • Pomáhá týmu výzkumných inženýrů

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání se zaměřením v oblasti slévárenské
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • Angličtinu na komunikativní úrovni podmínkou
  • Znalosti: NDT, ISO 9000, celková správa kvality (TQM), analýza poruch, aj. velkou výhodou
  • Komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • Dobrou orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Stabilitu mezinárodní společnosti
  • Velmi zajímavou práci
  • Roční bonusy
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Přerov