PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

od 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Ovládáte maďarštinu na komunikativní úrovni a zajímáte se o oblast cestovního ruchu? Disponujete výbornými prezentačními schopnostmi a obchodním duchem? Pokud ano, pak nám zašlete Váš životopis! Úspěšná a stabilní cestovní kancelář v současnosti obsazuje pozici: PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • analýza a průzkum trhu
  • výběr a nákup zahraničních služeb
  • budování vztahů se zahraničními partnery
  • celková operativa svěřených destinací
  • kontrola kvality poskytovaných služeb v zahraničí
  • spoluúčast na přípravě finančního plánu a cenové politiky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost maďarského jazyka na komunikativní úrovni
  • praxi v oblasti produktového managementu výhodou
  • zkušenosti s prodejem a výborné komunikační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní a perspektivní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • proaktivní mzdu
  • stravenky
  • možnost slev na dovolenou
  • práci na hlavní pracovní poměr

    Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.