OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Neaktivní nabídka

20000 - 50000 Kč

Chcete být pánem svého času? Chcete si rozhodovat o výši svého výdělku? Rádi komunikuje se zákazníky a umíte s nimi navázat dlouhodobý vztah? Tak hledáme právě Vás! Společnost působící v oblasti prodeje a servisu zemědělské techniky právě rozšiřuje své obchodní aktivity na jižní Moravu a hledá kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – JIHOMORAVSKÝ KRAJ (fix. 20.000 + provize)

Pracovní náplň

  • prodej portfolia výrobků (náhradní a spotřební díly, nářadí, oleje atd.)
  • poskytování odborného technického poradenství zákazníkům
  • cestování v rámci svěřeného regionu
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • budování sítě obchodních vztahů
  • reportování vedoucímu obchodního týmu

Co požadujeme?

  • odborné znalosti v oblasti zemědělské techniky získané vzděláním nebo praxí
  • zkušenosti s obchodní činností a aktivním vyhledáváním nových zákazníků
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti s širokým portfoliem výrobků
  • motivující finanční ohodnocení závislé na vašich výsledcích
  • úvodní zaškolení i průběžná produktová školení
  • automobil pro soukromé účely
  • mobilní telefon pro soukromé účely
  • velkou flexibilitu ohledně výběru regionu
  • místo výkonu práce: jižní Morava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.