VÝVOJÁŘ SOFTWARE

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte zkušenosti s programováním v jazyce C++? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete být součástí významných mezinárodních projektů? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Stabilní společnost zaměřující se na výrobu a vývoj elektronických sestav hledá novou posilu do svého týmu na pozici: VÝVOJÁŘ SOFTWARE

Pracovní náplň

  • Vývoj software pro ovládání elektrotechnických zařízení
  • Psaní software pro embedded systémy v jazyce C, C++
  • Zpracovávání technické dokumentace
  • Úzká spolupráce s kolegy z centrály v zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ v oblasti informatiky nebo elektrotechniky
  • Zkušenosti se psaním software pro embedded systémy alespoň 1 rok
  • Schopnost dorozumět se anglicky nebo německy
  • Znalost protokolů USB, CAN výhodou
  • Zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • Práci v moderním pracovním prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce home-office
  • Možnost profesního růstu
  • Týden dovolené navíc

  • Místo výkonu práce: Karvinsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.