SENIOR KONSTRUKTÉR

Máte delší praxi v konstrukci a rád komunikujete anglicky? Chcete být součástí úspěšné společnosti a podílet se na vývoji nových produktů? Umíte pracovat v CAD softwarech a vyznáte se dobře ve výkresech? Hledáte novou příležitost na pozici SENIOR KONSTRUKTÉR na Břeclavsku? Pak už neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Mezinárodní stabilní společnost hledá nového kolegu na pozici: SENIOR KONSTRUKTÉR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podílení se na vývoji nových produktů
  • Tvorba 3D modelů
  • Denní práce s výkresovou dokumentací včetně korekce
  • Spolupráce s vývojáři a dodavateli
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností
  • Tvorba výpočtů a reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením
  • Praxi v konstrukci
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • Velmi dobrou orientaci ve výkresech
  • Zkušenosti s 2D/3D softwarem
  • Pečlivost, technické myšlení

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost růstu a rozvoje
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na dojíždění
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko