KONSTRUKTÉR/TECHNOLOG - PLASTY

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Považujete se za odborníka v oblasti technologií zpracování plastů a orientujete se ve 3D programech? Ovládáte anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni a láká Vás i oblast projektového řízení? Jste kreativní člověk se spoustou nápadů na zlepšení? Rád byste pracoval ve stabilní české společnosti v Brně na pozici KONSTRUKTÉR/TECHNOLOG - PLASTY? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná česká výrobní společnost hledá nového pracovníka na pozici: KONSTRUKTÉR/TECHNOLOG - PLASTY (40-60.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zavádění nových projektů do výroby
  • tvorba technologických postupů
  • optimalizace procesů, neustálé zlepšování
  • spolupráce s konstrukcí při vývoji forem
  • účast na testování vstřikovacích forem
  • pravidelná komunikace s nástrojárnami

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi jako technolog se zaměřením na plasty
  • znalost práce v CAD programech
  • znalost nástrojů trvalého zlepšování
  • angličtinu na mírně pokročilé úrovni
  • proaktivní přístup, komunikativnost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • odborné vzdělávání, závodní stravování
  • po 1 roce ve firmě týden dovolené navíc
  • firemní akce, příjemný kolektiv
  • místo výkonu práce: Brno