PROJEKTOVÝ TECHNOLOG - PLASTY

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici technologa se zaměřením na zpracování plastů? Orientujete se v nástrojích štíhlé výroby a orientujete se ve 3D? Hledáte novou profesní výzvu a chcete pracovat ve stabilní české společnosti? Láká Vás práce na pozici PROJEKTOVÝ TECHNOLOG - PLASTY v Brně? Pak nám zašlete Váš životopis! Prosperující česká výrobní společnost hledá novou posilu svého týmu na pozici: PROJEKTOVÝ TECHNOLOG - PLASTY (50-60.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zavádění nových projektů do výroby
  • tvorba technologických postupů
  • optimalizace procesů, neustálé zlepšování
  • podílení se na vývoji forem, spolupráce s konstrukcí
  • zkoušení forem, vzorkování
  • pravidelná komunikace s nástrojárnami

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi jako technolog se zaměřením na plasty
  • znalost nástrojů štíhlé výroby a trvalého zlepšování
  • orientaci ve 3D, schopnost připomínkovat návrhy forem
  • alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny
  • technickou zdatnost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • odborné vzdělávání, závodní stravování
  • po 1 roce ve firmě týden dovolené navíc
  • firemní akce, příjemný kolektiv
  • místo výkonu práce: Brno