ZKUŠENÝ ELEKTROPROJEKTANT

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte praxi s projektováním v oblasti elektrotechniky? Hledáte společnost, která Vám dá prostor pro seberealizaci? Chcete se podílet na velkých projektech a být u vývoje nových technologií? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí týmu na pozici: ZKUŠENÝ ELEKTROPROJEKTANT (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projektování a zpracování elektro schémat
  • Tvorba technické dokumentace a obvodových schémat
  • Podílení se na mezinárodních projektech
  • Komunikace s partnery v angličtině/němčině
  • Podílení se na vývoji, hledání inovativního řešení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání elektrotechnické
  • Angličtinu/němčinu na pokročilé úrovni
  • Praxi s projekcí elektro součástek/rozvaděčů/kabeláže
  • Praxi s programem ELCAD/COMOS/EPLAN – výhodou
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. – podmínkou

Co nabízíme?

  • Bonusové ohodnocení při nástupu
  • Příspěvek na stravování, penzijní/životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené, pracoviště přímo u metra
  • Prostor pro kariérní růst a seberealizaci
  • Místo výkonu: Praha