JUNIOR/SENIOR C++/C# SOFTWARE DEVELOPER

Neaktivní nabídka

50000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat v rostoucí mezinárodní společnosti? Umíte programovat v jazyce C++ nebo C# a chcete se stát součástí týmu pracujícím na zajímavých projektech? Pokud ano, pak je tato nabídka právě pro Vás! Úspěšná mezinárodní firma hledá kandidáty na pozici: JUNIOR/SENIOR PROGRAMÁTOR C++/C#

Pracovní náplň

  • Vývoj aplikace pro železnice a tunely
  • Programování na platformě Windows
  • Aktivní účast na nových i stávajících projektech
  • Práce na 2D a 3D virtualizaci
  • Spolupráce s mezinárodními týmy

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ v oboru IT nebo relevantní zkušenost
  • Velmi dobrá znalost programovacího jazyka C++
  • Znalost programovacího jazyka C#, Python - výhodou
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Výhodou jsou zkušenosti z oblasti měřicí techniky, geodézie, robotizovaných totálních stanic, Qt, GUI, vektorové nebo pixelové grafiky, GIS technologií, webových technologií a databázového designu

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Pracovní cesty do zahraničí
  • Stravenky
  • Možnost home office
  • Profesní růst

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.