PROGRAMÁTOR PLC

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti v oblasti PLC programování? Baví vás testovat a hledat chyby? Chcete při své práci využívat anglický jazyk a být součástí mezinárodní společnosti? Pokud je to přesně to co hledáte tak neztrácejte čas a zašlete nám hned svůj životopis. Společnost, která má špičkově vybavené pracoviště hledá nového člena do svého přátelského kolektivu na pozici PROGRAMÁTOR PLC.

Pracovní náplň

  • Programování a konfigurace PLC
  • Vytváření testovacích scénářů a následní testování
  • Úzká spolupráce s vývojáři
  • Denní komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • Znalost PLC programování (SIMATIC S7 – výhodou)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost průmyslových komunikačních protokolů výhodou

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 1 týden dovolené navíc
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • Flexibilní pracovní doba + home office
  • Možnost profesního růstu
  • Místo pracoviště: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.