REFERENT LOGISTIKY S NJ

Neaktivní nabídka

23000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Máte dokončené středoškolské vzdělání? Domluvíte se perfektně německy a hledáte novou pracovní příležitost? Jste zodpovědná komunikativní osobnost, která se velmi dobře a rychle učí novým věcem? Stačí už jen jediné pro oboustrannou spokojenost! Zaslat svůj životopis na níže uvedený e-mail! Prestižní výrobní společnost Vám nabízí uvolněné místo na pozici: REFERENT LOGISTIKY S NJ

Pracovní náplň

  • zpracování logistického konceptu nových projektů
  • analýza zásob, reportování nákladů
  • koordinace logistických projektů
  • komunikace se zákazníky
  • spolupráce s ostatními odděleními výroby

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • německý jazyk na komunikativní úrovni
  • výborné organizační schopnosti
  • komunikativnost, proaktivitu

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • závodní stravování
  • místo výkonu: okres Náchod

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.