ELEKTROMONTÉR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Senergos, a.s., významná česká společnost zabývající se realizací energetických staveb v rámci celé ČR

Pracovní náplň

  • Realizace montážních zakázek NN, VN, VVN

Co požadujeme?

  • Min. výuční list v oboru elektro
  • § 5 a vyšší vyhl. 50/1978 Sb. (nad 100V výhodou)
  • praxe v oboru (silnoproudá elektrotechnika, stavba vedení)
  • ochotu cestovat (práce na stavbách po celé ČR)
  • řidičský průkaz B (E výhodou)
  • samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost, spolehlivost, týmová práce

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • zaměstnanecké výhody
  • cestovní náhrady (2000 – 3000,- Kč)
  • možnost dalšího vzdělávání
  • odměny dle odvedené práce
  • práce na plný úvazek
  • sídlo firmy: Ostopovice (Brno – venkov)
  • termín nástupu: ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu fialova@acjobs.cz.