TECHNIK – ELEKTRO TESTER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., §5? Specializujete se na slaboproudou elektroniku a chcete se zabývat údržbou a opravami testovacích zařízení? Chcete mít svoji výplatu řádně a včas a pracovat v zázemí stabilní společnosti? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se součástí úseku testování! Mezinárodní společnost sídlící v Brně, přijme šikovného TECHNIKA – ELEKTRO TESTERA do svého týmu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zařazení na oddělení testování
  • Údržba a opravy testovacích zařízení
  • Zvyšování kvality výroby a její optimalizace
  • Spolupráce na zajímavých projektech
  • Práce ve směnném provozu

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. §5, 6
  • Pracovní zkušenosti v daném oboru
  • Znalost technické dokumentace, elektroschémat
  • Anglický jazyk pro čtení dokumentace

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Vzdělávání a jazykové kurzy
  • Kariérní růst
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.